Chery

Фільтр
Марка автомобіля
Тип транспорту
Тип кузова
Коробка передач
Ціна
Сортування
Скинути всі налаштування
Сортування:

Автомобілебудівна корпорація з Китаю Chery Automobile розпочала свою діяльність у 1997 році та протягом короткого часу завоювала місцевий ринок. Виробник розширює географію, і Україна стала однією з перших країн, куди він почав поставляти машини. Автомобіль марки «Чері» в Бердянську пропонується купити в місцевому автоцентрі. Салон входить до структури Корпорації «УкрАВТО», яка є офіційним дилером виробника в Україні.

Машини на будь-який бюджет

Для охочих купити «Чері» в Бердянську запропоновані різні моделі від виробника, зокрема випущені у 2020 році. Успіх автомобілебудівної корпорації на світовому ринку пов'язаний із тим, що в машині завжди втілюються технологічні вдосконалення. У вас з'являється можливість придбати новий Chery за нижчою ціною, ніж у стовпів світового автопрому. При цьому технічні характеристики дозволяють йому конкурувати з машинами найбільш розрекламованих брендів.

Основні якості, властиві всім моделям «Чері», поставленим до нашого автосалону в Бердянську:

  • привабливий дизайн;
  • технологічність;
  • надійність і безпека.

У каталозі біля кожної моделі присутні основна інформація про автомобіль і фото, щоб ви могли оцінити товар по всіх параметрах. Ціна машини залежить від технічних характеристик. Серед них обсяг і марка двигуна, конфігурація трансмісії, тип акумулятора, інші параметри.

На вартість впливає і набір функцій. Якщо ви вирішили купити авто марки «Чері» в Бердянську, співробітники нашого автосалону допоможуть підібрати комплектацію за характеристиками, які вам потрібні. Так ви отримаєте машину, що влаштовує вас і за ціною, і за можливостями.

Великі переваги

Флагманські моделі, представлені в офіційного дилера Chery в Бердянську, поділені на серії. Вони відрізняються між собою базовими функціями, можливістю вдосконалення шляхом додавання опцій, зовнішніми характеристиками:

  • дизайн;
  • колір;
  • розташування світлових приладів та інше.

Деякі зразки машин містять у конструкції панорамний дах, що дозволяє мати огляд на 360°. Це не тільки створює особливу атмосферу, але й дає можливість водієві краще оцінити ситуацію на дорозі.

В кожному новому «Чері», який ви зможете купити в Бердянську у нас, і на водіїв, і на пасажирів чекають комфорт і безпека. Для гарантування останньої передбачені триточкові ремені, сидіння з підголівниками, система подушок і шторок. Комфортний мікроклімат забезпечить кондиціонер. На багатьох моделях передбачена двозонна система контролю. Працює підігрів сидінь, дзеркал, керма. Безпечне відкриття або закриття вікон гарантує спеціальна функція, спрямована проти защемлення.

Всередині автомобіля створені можливості слухати музику, насолоджуватися об'ємним звуком, користуючись великою кількістю колонок. Досягається це за допомогою сучасної аудіосистеми. Її конфігурація вибирається залежно від моделі машини та бюджету. Автомагнітоли нового зразка, що встановлюються на Chery, використовуються не тільки для прослуховування музики. З ними ефективно здійснюється навігація, на їх дисплеях відображається інформація з відеореєстраторів тощо.

На допомогу водієві

Машини оснащуються бортовим комп'ютером. На його дисплей надходить інформація про роботу автомобіля, він також використовується при діагностиці стану під час обслуговування. У машинах встановлюються всілякі датчики, наприклад для визначення тиску в шинах.

У кожному «Чері», представленому в автосалоні Бердянська, виробник приділив увагу безпеці. Одним з ключових завдань по її забезпеченню, яке стояло перед інженерами корпорації, – зробити керування машиною максимально простим. З ним вони прекрасно впоралися, свідченням чого є нові моделі Chery, купити які в Бердянську ви зможете вже зараз.

На дисплей також проеціюються кадри, отримані за допомогою задньої камери. Внаслідок цього відбувається більш якісний моніторинг дорожньої ситуації. Установка парктроніка в задній частині машини дозволить уникнути інцидентів під час паркування. Функція круїз-контролю забезпечує впевнений рух автомобіля в обраній колії. Опція важлива на будь-яких дорогах, допомагає при їзді у пробках. Якщо у вас невеликий досвід водіння та технічні можливості автомобіля дозволяють встановити EST, зробіть це! Така електронна система додатково забезпечить курсову стійкість.

У керуванні автомобілем допоможе опція контролю тяги. Вона вкрай необхідна, якщо ви використовуєте причепи. Для гальм передбачений антиблокувальник. Ефективно використовувати на Chery розподільник гальмівних зусиль. У деяких моделях виробник впроваджує систему екстреного гальмування, і її наявність може виявитися вирішальною в аварійній ситуації. У багатьох машинах використовуються функції HAC і HD. Перша спрощує рух на крутий підйом, друга – відповідно, з гори. Їх використання забезпечує не тільки безпеку, але й енергоефективність.

Пропозиції для всіх

Щоб дізнатися про можливості автомобілів, представлених в автосалоні «Чері» в Бердянську, регулярно вивчайте фірмовий каталог, який оновлюється. Ви обов'язково знайдете рішення, і наша команда в цьому допоможе. Ми відповімо на всі питання про технічні характеристики моделі Chery, яку забажаєте в нас купити, надамо гарантію від виробника.

При придбанні машини ви можете оформити страховий поліс КАСКО. Ви вибираєте пакет послуг, вигідний вам. На індивідуальних умовах забезпечуємо кредитування й лізинг. Оскільки ми є офіційним дилером «Чері» в Бердянську, для покупців завжди відкритий наш сервісний центр. У межах програми лояльності DRIVE2U ви отримаєте повний комплекс послуг. До них належать комп'ютерна діагностика та ремонт будь-якої складності. Наші майстри виконують і специфічні завдання, як-от розвал-сходження, заміна, підкачування шин. На послуги надається гарантія.

Детальніше